Strefa klienta

[wplfta_login_form]
 

Eventy

W Internecie NA ŻYWO!

Organizowaliśmy lub współorganizowaliśmy wydarzenia takie jak:

Wsparcie wydarzeń na każdym etapie ich tworzenia

Tworzymy od zera wydarzenia masowe i mniejsze. zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie przygotowań. Optymalizujemy wydatki eventowe oszczędzając pieniądze klientów. Współpracujemy z firmami eventowymi z całej Polski, dostarczając dowolnych rozwiązań audio wizualnych.

Zamów usługę

Imprezy masowe, koncerty i wydarzenia lokalne

Organizujemy imprezy koncertowe, sportowe, pokazy, prezentacje – zarówno wypełniające zapisy Ustawy o Organizacji Imprez Masowych, jak i nie wymagające jej przestrzegania.

Dzięki sprawdzonej grupie najlepszych na rynku podwykonawców  oraz doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Przy organizacji współpracujemy z lokalnymi władzami Samorządowymi, wszelkimi niezbędnymi Służbami zabezpieczającymi.

Szkolenia, konferencje, konwenty

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie zorganizować każde wydarzenie o charakterze szkoleniowym i konferencyjnym. Nasze usługi polegają na całościowym zaplanowaniu z Klientem przebiegu konferencji, dokonaniu wszelkich niezbędnych rezerwacji, opracowaniu materiałów wykorzystywanych podczas wydarzenia, tłumaczenia, opracowanie serwisów internetowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu tego typu wydarzeń możemy zapewnić naszym klientom najatrakcyjniejsze lokalizacje, zaprosić ciekawych prelegentów oraz zapewnić perfekcyjna obsługę techniczną i logistyczną

Imprezy integracyjne dla firm

Dzięki doświadczeniu i pasji projektujemy i organizujemy niezwykłe imprezy integracyjne, które tworzymy wsłuchując się w potrzeby naszych klientów oraz konsultując z działami HR firm, które z nami współpracują.

Dzięki świetnemu zespołowi potrafimy dostosować program wydarzenia do wymagań zarówno małych jak i dużych. Dzięki nietuzinkowym pomysłom i realizacjom potrafimy sprawić, że imprezy integracyjne stają się realnym narzędziem wykorzystywanym w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasze realizacje mogą opierać się zarówno o rozwiązania outdoorowe  (z wykorzystaniem infrastruktury sportowej, paintball parków, samochodów terenowych, spływów kajakowych, żaglówek itp.) lub imprezy zamknięte w budynkach i urozmaicone o koncerty, spektakle teatralne lub programy kabaretowe.