Strefa klienta

[wplfta_login_form]
 

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zdobądź niezbędną wiedzę zanim zaczniesz.

Z pewnością rozwiązaliśmy już problem, z którym się spotkałeś 😉

Nie znam się na stronach www - skąd mam wiedzieć czego potrzebuję?

aMamy doświadczenie w tworzeniu stron www, ale także w marketingu internetowym. Dzięki temu wiemy co zrobić, by sprzedawać więcej. Wiemy też jak z Twojej strony zrobić dobre narzędzie wsparcia. Dobierzemy rozwiązania i nauczymy Cię z nich korzystać.

Jak wygląda zamawianie produktów?

aPo wypełnieniu formularza zamówienia kontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel. Po analizie potrzeb realizujemy zaplanowany schemat realizacji zamówienia. W ciągu tygodnia-dwóch otrzymujesz gotową stronę.

Czy mogę zobaczyć Wasze wcześniejsze realizacje?

aNasi Klienci lub osoby zainteresowane mogą wystąpić z prośbą o pokazanie przykładowych realizacji. Na życzenie przesyłamy ofertę zawierającą linki do kilku lub kilkunastu rozwiązań ogólnodostępnych.

Jak długo trwa przygotowanie mojej strony internetowej?

aCzas przygotowania strony jest uzależniony od stopnia zaawansowania projektu. Zwykle jednak nie zajmuje dłużej niż 2 tygodnia. Niektóre serwisy tworzone są z dnia na dzień. Po zamówieniu usługi i poznaniu twoich potrzeb nasz konsultant dokładnie przedstawi Ci harmonogram realizacji. Dużo zależy od Ciebie. Jeśli na czas dostarczysz nam wszelkich niezbędnych materiałów, usługa zostanie uruchomiona w błyskawicznym tempie.