fbpx
 

Jak to działa?

Poznaj rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb

Stworzymy rozwiązanie zgodnie z Twoimi wytycznymi

Zapłacisz dokładnie za to co jest Tobie potrzebne

a
Analiza potrzeb

Badamy potrzeby klienta i proponujemy rozwiązania do wyboru. Oferujemy bogaty zbiór szablonów stron internetowych i programów.

a
Przedstawiamy projekt

Budujemy rozwiązanie i przedstawiamy je klientowi. To czas na poprawki i zmiany przed uruchomieniem rozwiązania internetowego.

a
Uruchamiamy system

Strona zostaje udostępniona szerokiej grupie odbiorców. Zapewniamy wsparcie, aktualizacje rozwiązań i pomoc w prowadzeniu mediów internetowych.

a
Badamy zainteresowanie odbiorców

Na życzenie realizujemy analizy obecności w sieci. Tworzymy raporty i rekomendacje dotyczące ewentualnych zmian w komunikacji i sprzedażuy internetowej. Dbamy o konwersję działań promocyjnych.

Prosto i szybko – każde rozwiązanie na Twoją kieszeń!

Każda firma, w zależności od branży i wielkości, potrzebuje innych rozwiązań dopasowanych do możliwości finansowych i zasobów ludzkich. Skonstruujemy takie rozwiązania, które będą pomagać, a obsługa ich nie będzie zajmowała więcej czasu, niż posiadasz.

Rozpocznij
a

Jak problemy rozwiążemy dla Ciebie?

Z doświadczenia wiemy co dla Ciebie dobre.

Planowanie

W 45% potrzeby naszych klientów są efektem analizy konkurencji. Nie zawsze jednak konkurencja postępuje słusznie. Proponujemy rozwiązania, które mają generować zyski.

Projektowanie designu i nawigacji

Przestrzeń wizualna i nawigacja ma wpływ na to jak klient odbiera eksponowane produkty i usługi. Projektowane rozwiązania mają być estetyczne, ale przede wszystkim skuteczne.

Obsługa i zaangażowanie

Pomagamy automatyzować procesy i skracać czas obsługi proponowanych systemów. Podpowiadamy, bo znamy rezultaty decyzji naszych Klientów.

Wsparcie i rozbudowa

Proponowane przez nas rozwiązania są łatwe w rozbudowie, przez co możemy elastycznie reagować na zmiany w Twojej firmie.