fbpx
 

Strony www

Perfekcyjny wygląd

Oferujemy najnowocześniejsze, dopasowane do potrzeb serwisy internetowe, które wyróżnią Cię na tle konkurencji. Pokaż swój profesjonalizm.

Wygodnie i tanio

U nas Twoja strona zarabia na siebie. Od dzisiaj nie musisz wydawać ogromnych sum na bezproduktywny serwis, który nie sprzyja sprzedaży.

Serwer i wsparcie

Nie musisz martwić się o domeny, serwer i opłaty. W zależności od wybranej opcji zapewniamy wsparcie w wyborze rozwiązań hostingowych lub zapewniamy własne rozwiązania.

Możliwość wygodnej rozbudowy

Potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności? Formularze rejestracyjne, sklep internetowy w Twojej witrynie, CRM, kalendarze, event menager, intranet…

Doskonale dopasowane do każdego urządzenia

Nie potrzebujesz drogich aplikacji mobilnych. Twoja strona będzie dopasowywała się do dowolnego urządzenia, na którym będzie wyświetlana.

Poznaj nasze rozwiązanie
a

Wyjątkowe rozwiązanie docenione przez przedsiębiorców

Poznaj opinie naszych klientów

a

Stwórz z nami wymarzoną stronę internetową

Nad Twoją stroną będą pracowali graficy, UX designerzy, eksperci SEO i eksperci sprzedaży. Wszystko po to, byś otrzymał stronę, która będzie na siebie zarabiała. Wszystko w idealnej estetyce pokazującej Twój profesjonalizm.

Poznaj nasze rozwiązania
qodef-fullwidth-slider

Co musisz wiedzieć o naszych usługach zanim zaczniesz.

Stawiamy na edukację naszych Klientów. Wiemy, że nie każdy jest ekspertem od marketingu internetowego.

Prowadzenie firmy wymaga ciągłego rozwijania swoich umiejętności i wiedzy. Dostarczamy rozwiązania IT i wiedzę jak z nich skutecznie korzystać.

qodef-fullwidth-slider

Wspieramy Cię koncepcyjnie

Marketing internetowy w pakiecie

Nasi doradcy oferują rozwiązania stosowane na całym świecie zgodnie ze standardami wypracowywanymi przez UX Designerów. UX Designer to osoba odpowiedzialna za tworzenie rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami użytkowników.

qodef-fullwidth-slider

Wystarczy jeden telefon lub email...

... byśmy skonsultowali Twój serwis i możliwości Twojej sprzedaży.

Chcesz podnieść jakość swojej komunikacji w sieci? Wystarczy, że zostawisz nam kontakt do siebie, a my zadzwonimy i pomożemy Ci skonsultować Twoje możliwości rozwoju.

Zaprojektuj swoją komunikację w sieci

U nas płacisz za używanie strony, a nie za jej tworzenie.

a

Pozostaw kontakt do siebie. Nasz konsultant opowie Ci o dostępnych rozwiązaniach i na podstawie wywiadu zaprezentuje Ci najlepsze opcje dla Ciebie.

Mamy politykę, by nasi Klienci płacili tylko za to co potrzebują. Konsultant dobierze odpowiednią ofertę i dokładnie sprecyzuje jakie funkcjonalności powinna mieć strona internetowa szyta na miarę.

Dostarczamy rozwiązania dla każdej branży. Posiadamy szeroki wachlarz narzędzi dla wielu sektorów zgodnie z wymaganiami klienta.

Klient sam decyduje kiedy włączyć odpowiednią funkcjonalność, a gdy jest ona niepotrzebna może ją wyłączyć. Całym procesem zajmują się nasi eksperci.

Przedstaw nam problem, a my znajdziemy rozwiązanie. Strona internetowa musi być funkcjonalnym narzędziem ułatwiającym Ci pracę. Naszą misją jest wspomagać działania naszych klientów, by nie musieli się martwić o swój wizerunek w sieci.

Łatwość i prostota - bez wychodzenia zza biurka

Nasi Klienci mogą zarządzać swoją stroną nie wychodząc ze swojego biura. Dobierasz nowe rozwiązania, zmieniasz ustawienia, zmieniasz treści… wszystko zdalnie i szybko.

Rozpocznij współpracę

Nie musisz nic wiedzieć

Otrzymujesz od nas wszystko co potrzebne. Oferujemy kompleksowe rozwiązania. W każdej chwili możesz rozszerzyć swoją usługę o kolejne elementy bez zbędnych spotkań, formalności. Wystarczy jeden telefon lub email byśmy rozbudowali serwis o kolejne potrzebne funkcje.
Rozpocznij

Nowoczesny design

Profesjonalne wykończenie naszych stron zawdzięczamy ekspertom z całego Świata. Wybierane przez nas projekty pochodzą z Indii, Rosji, Australii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i wielu innych krajów. Dzięki temu otrzymujesz produkt w standardzie międzynarodowym.
Rozpocznij

Wsparcie i wiedza

Skoro możesz zarządzać swoim kontem bankowym przez telefon, dlaczego nie możesz swoją stroną? Wystarczy zadzwonić byśmy wprowadzili oczekiwane zmiany na stronie.
Rozpocznij

Potrzebujemy materiałów. Co powinniśmy dostać?

Podczas dwutygodniowego okresu wstępnego przygotujemy stronę internetową szytą na miarę Twoich potrzeb. Pomożemy zorganizować odpowiednie treści jeśli tego potrzebujesz, ale musimy poznać twoją firmę. Przygotuj nam takie informacje jak:

Treści o Twoich produktach

Zdjęcia jakie posiadasz

Preferencje i wymagania

Informacje o Twojej firmie

Dane kontaktowe i adres

Regulaminy i inne dokumenty do zamieszczenia na stronie, które posiadasz

a
Wybór rozwiązania

Przedstawiamy klientowi modele stron, które są dopasowane do wskazanych potrzeb.

Design i treści

Dostosowanie do potrzeb klienta zgodnie z wytycznymi.

Testowanie

Sprawdzamy rozwiązanie wraz z klientem, by mieć pewność, że jest usatysfakcjonowany.

Użytkowanie

Korzystanie z gotowego rozwiązania przez klienta.

Jesteś zainteresowany współpracą? - oferujemy atrakcyjne warunki

Oferujemy atrakcyjne warunki afiliacyjne. Otrzymasz od nas skuteczne narzędzia pozyskiwania Klientów. Każda osoba, która zamówi nasze usługi dzięki Twojej pracy, będzie przez nas gratyfikowana finansowo.

Skontaktuj się