fbpx

Studio filmowe know.it

Tworzymy produkcje filmowe na potrzeby firm i instytucji

Produkcja filmowa

Realizujemy filmy małych i średnich formatów. Tworzymy spoty reklamowe, reportaże, filmy instruktażowe, filmy wizerunkowe i materiały z procesów produkcji. Filmujemy na ziemi i w powietrzu. Dokumentujemy działania długoterminowe, jak budowy czy procesy produkcyjne.

Projekty korporacyjne

Na potrzeby dużych firm i korporacji realizujemy filmy wizerunkowe, produktowe, sprzedażowe i materiały z procesów produkcji. Wspieramy komunikację w mediach społecznościowych i na stronach internetowych. Poprzez realizację materiałów z wydarzeń wspieramy także komunikację wewnętrzną.

Filmy promocyjne

Budujemy przekaz reklamowy i promocyjny od koncepcji po promocję. Studio filmowe know.it jest częścią agencji reklamowej. Oznacza to, że mamy dostęp do ekspertów w dziedzinie social media, reklamy kontentowej, display i innych metod promocji. Wiemy jak osadzić film w realiach reklamy, a produkt filmowy jest praktyczny.

Relacje i reportaże

Tworzymy filmy z eventów, wydarzeń sportowych, koncertów oraz innych spotkań okolicznościowych. Specjalizujemy się w filmach korporacyjnych, wizerunkowych i wewnętrznych na potrzeby komunikacji intranetowej. Budujemy pozytywny przekaz, konsultujemy i podpowiadamy, w jaki sposób budować filmową komunikację zarządu z pracownikami.

Interesuje Cię usługa filmowania?

Skontaktuj się z nami

Poznaj nasze realizacje

Wykorzystujemy nowoczesne metody montażu oraz nowatorskie rozwiązania filmowe. Posiadamy bogatą bazę sprzętową dającą nam prawie nieograniczone możliwości filmowe. Efekty naszej pracy można obejrzeć w dziale realizacji.