fbpx
Kontakt
biuro@know-it.pl
605 347 265
Adres
Lubelska 29/37
71-043 Szczecin
Rozwój pełen wyzwań

Twoja
przyszłość
i doświadczenie.

W know.it stawiamy na ludzi  gotowych do dużych wyzwań i do nauki. Ze względu na różnorodność realizowanych projektów w know.it tych dwóch elementów w codziennej pracy nigdy nie brakuje.

Prowadzimy ciągłą rekrutację, poszukując na rynku młodych talentów, bo agencja know.it to przede wszystkim ludzie i ich kompetencje.

Organizacja know.it

Kultura organizacji

Posiadamy dość niecodzienną, bardzo domową kulturę organizacji. Nie żartujemy – u nas jest jak w domu. Wspólnie realizujemy postawione przed nami cele, czując odpowiedzialność za całą organizację. Jeśli Twoje poczucie ustawicznego rozwoju oraz poczucie odpowiedzialności za swoją pracę to Twoje cele nadrzędne, złóż dokumenty, a my jeśli będziemy potrzebowali wsparcia, odezwiemy się do Ciebie.

Jakie powinnaś/nieneś mieć cechy, by czuć się dobrze w know.it

Gotowość do zmian

W czasach, gdy pojęcie młodego i dynamicznego zespołu zostało rzucone szydercom na pożarcie, my konsekwentnie rozwijamy się i zatrudniamy nowych adeptów sztuki marketingu, reklamy, fotografii, filmu oraz IT. W ciągu roku kilkukrotnie zmieniamy struktury naszej organizacji ze względu na ciągły rozwój i wzrosty.

Pracowitość

Ze względu na tempo rozwoju w know.it nigdy nie będziesz się nudzić. Codziennie wzajemnie się wspieramy w realizacji naszych działań. Gdy jest czas odpoczywamy i doskonale się bawimy, jednak gdy jest praca, nikt nie narzeka.

Chęć nauki

Pracujemy w innowacyjnej branży, w której wciąż brakuje fachowej wiedzy i doświadczenia. Ze względu na to wciąż musimy się uczyć i nie zostajemy obojętni wobec zmian w branży. W zakresie grafiki, filmowania, fotografii, montażu, reklamy w Internecie oraz social mediów nie ma mowy by spocząć na laurach. Jesteś na to gotowa/gotów?

Jeśli to co napisaliśmy jest bliskie Twoim oczekiwaniom...

Do dzieła - wyślij swoje CV

W przypadku, gdy aplikujesz na stanowiska techniczne, takie jak grafik, fotograf, filmowiec, montażysta itp. ważniejsze od Twojego CV będzie portfolio. Jeśli Twoje kompetencje nie znajdują się w obszarach kreatywnych, wyślij nam swoje CV i napisz dlaczego chcesz u nas pracować oraz które z Twoich umiejętności zmienią coś w naszej organizacji na lepsze.

Kontakt: rekrutacja@know-it.pl

Wysyłając nam swoje dane nie zapomnij o klauzuli dot. zgody na przetwarzanie Twoich danych w celach rekrutacyjnych.

Używamy ciastek, więc jeśli bardzo chcesz... to poczytaj jak to robimy :-) Polityka prywatności