fbpx
Kontakt
biuro@know-it.pl
605 347 265
Adres
Lubelska 29/37
71-043 Szczecin
Komunikujemy marki
z ich odbiorcami

Dotrzemy do Twoich Klientów

social media know it polska
Obsługa mediów społecznościowych

Poprawiamy Twoje wyniki tworząc wartościowe treści

 • Facebook
 • Instagram
 • LinkedIn
 • YouTube
 • i więcej…
Strategia

Twoja marka okiem w głowie know.it

Budujemy przejrzysty obraz Twojej marki w oczach klientów, dzięki konsekwencji i spójności komunikacji.

Budujemy zasięgi

Docieramy do Twoich klientów

Tworzymy treści, które skupiają uwagę potencjalnych klientów. Pokazujemy wartości Twojej marki, które wyróżniają Cię na tle konkurencji.

Jakość kontentu

Dobrze przygotowane treści

Filmujemy, fotografujemy, projektujemy grafiki i tworzymy profesjonalne teksty, wyciągając z Twojej marki to co w niej najlepsze.

Zwiększamy skuteczność

Pobudzamy do działania.

Angażujemy, odpowiadamy na komentarze, tworzymy reklamy, które pozwalają skutecznie dotrzeć do nowych odbiorców Twojej marki.

Nasze możliwości

Zespół profesjonalistów
pracuje dla Twojej marki.

knowit polska backstage filmowanie

Pełne zaplecze
studio foto | video | design | copywriting
pracuje na Twój sukces w social mediach.

Bezkonkurencyjne warunki cenowe

Dzięki procesom optymalizacji jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi w bardzo konkurencyjnych cenach, zapewniając wsparcie godne dużych domów mediowych. Zaskakujemy naszych klientów zakresem oferty w korzystnych dla sektora MŚP pakietach cenowych.

Wszechstronne wsparcie

Korzystając z naszych usług, Twoja komunikacja z odbiorcami przechodzi kilkustopniowy audyt, który zapewnia wszechstronną ocenę publikowanych treści pod kątem językowym, graficznym, montażowym, reklamowym, marketingowym, perswazyjnym i PR-owym.

Pozostajemy w ciągłej komunikacji

Słyniemy z dobrej komunikacji z klientem. Jesteśmy dostępni dla Ciebie od ręki. Działamy szybko i sprawnie w systemie redakcji newsowej, która realizuje komunikację podobnie jak drukowane gazety w systemie tygodniowym.

Co robimy aby być skuteczni

Nasza praca
w 3 krokach.

Krok 1.

Plan komunikacji dopasowany do branży i marki

Podejmowane przez nas działania są dopasowane do sektora, branży i charakteru marki. Oceniamy to co jest w Twoim brandzie najważniejsze, najlepsze i najbardziej wartościowe. Wiemy, że media społecznościowe to miejsce, w którym marka buduje relacje z odbiorcami. Poznajmy Twój charakter i planujemy w jaki sposób go najkorzystniej zaprezentować.

Krok 2.

Prowadzimy cykliczną i konsekwentną komunikację

Budujemy relacje z odbiorcami poprzez cykliczną i wartościową komunikację. Uczymy, bawimy, niekiedy tłumaczymy odbiorcom na czym polega produkt. Strategia tego etapu jest ściśle uzależniona od rodzaju produktu czy usługi, którą świadczy klient. Na tym etapie podejmujemy również liczne próby angażowania odbiorców lub działania mające na celu poszerzanie grupy odbiorców. Odpowiadamy na komentarze i wykorzystujemy nasze know-how, by stopniowo zwiększać potencjał marki w social mediach.

Krok 3.

Dystrybuujemy budżet reklamowy i analizujemy efekty

Działaniom organicznym zwykle towarzyszy wydatkowanie budżetu reklamowego. W tym zakresie testujemy niskie budżety reklamowe, a gdy okazują się skuteczne dokonujemy ich skalowania. Wszystko po to, by maksymalnie wykorzystać Twój budżet z poszanowaniem środków, które nam powierzasz.

Co jest wyjątkowe

Naszym sukcesem jest
współpraca z klientem

Pracujemy z klientem w tygodniowych interwałach czasowych. Nasi klienci korzystają z szeregu udogodnień takich jak okresowe sesje fotograficzne i wideo, wsparcie merytoryczne w zakresie marketingu, a to wszystko w cenie abonamentu bez zobowiązań długoterminowych.

 • tygodniowe interwały czasowe,
 • rozliczenia miesięczne bez długotrwałych zobowiązań,
 • sesje fotograficzne i filmowe w cenie,
 • wsparcie merytoryczne w cenie,
 • wiedza i doświadczenie przekazywana, a nie ukrywana przed klientem,
 • kompleksowe wsparcie w zakresie innych działań reklamy i druku w preferencyjnych cenach oraz terminach realizacji.
Przede wszystkim kompleksowo i holistycznie

O reklamie
myślimy szeroko

Wiemy, że social media to nie wszystko. Każdemu klientowi proponujemy pakiet rozwiązań marketingowych i reklamowych dopasowanych do branży i marki. Na start otrzymujesz od nas kompletną diagnozę oraz rekomendację działania. To tak jakbyś dostał darmowy plan marketingowy warty kilka tysięcy złotych.

Używamy ciastek, więc jeśli bardzo chcesz... to poczytaj jak to robimy :-) Polityka prywatności