fbpx
 

Social media

Budujemy społeczność wokół Twojej marki

Dbamy o Twoich fanów wysokiej jakości kontentem.

Komunikacja w social media

Prowadzimy media społecznościowe, komunikujemy sukcesy, sprzedajemy przy pomocy social mediów, wykonujemy płatne akcje reklamowe. Największą wartością naszej pracy jest wartościowy kontent dostarczany dla Waszych klientów każdego dnia. Oddając Wasze media w nasze ręce macie pewność, że grafiki wykona profesjonalny grafik, filmy nasze studio filmowe, a teksty napisze doświadczony copywriter. Wszystko to w formie angażujących treści zwiększających zasięgi.

Tworzenie nowych mediów

Budujemy media społecznościowe od nowa. Wspieramy tworzenie się nowych społeczności. W oparciu o doświadczenie w dziedzinie socjometrii budujemy społeczności wokół tematu, marki, produktu lub usługi. Z powodzeniem kreujemy tętniące życiem grupy na Facebooku i kanały na YouTube. Pomagamy dobierać odpowiednie rozwiązania do branży i typu działalności.

Audyty i analizy

Analizujemy kanały, fanpage, grupy i fora pod kątem możliwości rozwoju. Wdrażamy nowe pomysły i poprawiamy ruch w mediach społecznościowych. Dbamy o powrót starych fanów i generowanie ruchu nowych użytkowników/ Odpowiadamy na pytania dotyczące spadków i podpowiadamy co z robić, by statystki Waszych mediów świeciły się na zielono 😉

Interesuje Cię usługa?

Skontaktuj się z nami

Social wiecznie żywy

Poznaj taże usułgę LIVE STREAM, która zdecydowanie zwiększy zasiięgi Twoich kanałów social media.