fbpx

4 historie o czerpaniu z natury

Cztery historie ludzi doceniających naturę i jej kruchość. W trakcie spotkań z leśnikami, myśliwym, wędkarzami, fotografem Łukaszem Gwiździelem, rolnikami, hodowcami, plantatorami oraz szefem kuchni poznajemy świat roślin i zwierząt pełen tajemnic i zależności. Człowiek jest tu gościem czerpiąc z natury to co dla niego ważne.

Największym zagrożeniem dla środowiska jest człowiek.

Niestety bardzo często zapominamy, że nie ma nic za darmo. W każdym z filmów poruszany jest problem widocznej degradacji środowiska naturalnego. Swój punkt widzenia przedstawiają ludzie obcujący z naturą każdego dnia. Ich relacje pokazują w jak krótkim czasie następują w przyrodzie nieodwracalne zmiany, których autorem jest człowiek i jego wszechobecna ingerencja w przyrodę.

Zwiastun cyklu dokumentalnego

Film o wędkarzach

Pierwszy nieoficjalny film o pasjonatach wędkarstwa, którzy zabierają nas do swojego świata. Podczas dwudniowej wędrówki staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie co sprawia, że w Polsce ryby łowi ponad dwa miliony ludzi. 

W filmie nie zabrakło wątków o niezwykłych zwyczajach węgorza, kwestii związanych z gospodarką wodną oraz degradacją środowiska naturalnego wokół jezior i rzek, których efekty są głównym zmartwieniem prawdziwych wędkarzy.

Tu niebawem zostaną opublikowane kolejno wszystkie filmy z serii. Ich premiera została zaplanowana na połowę września 2022 roku. Filmy będą publikowane co tydzień na profilu Facebook i YouTube Miasta i Gminy Debrzno. Filmy powstały ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą w Gdańsku.

Podobają Ci się nasze filmy?

Każdy z przedstawionych dokumentów powstał w ciągu dwóch dni zdjęciowych. Zdjęcia wykonane zostały przez Konrada Dembczyńskiego. Studio know.it posiada wieloletnie doświadczenie oraz dużą bazę sprzętową umożliwiającą filmowanie z ziemi i z powietrza. Przygotujemy dla Ciebie produkcję filmową, która zwróci uwagę Twoich odbiorców. Zajmujemy się pełną obsługą od momentu zlecenia po dystrybucję oraz promocję filmu włącznie. Pracowaliśmy i nadal pracujemy dla dużych, średnich i małych firm oraz instytucji publicznych w Polsce i poza granicami kraju. Firma istnieje od 2009 roku, a w tym czasie zaufało nam setki klientów. Nasze filmy dotarły do ponad 20 milionów odbiorców. 

Jeśli interesuje Cię oferta na wykonanie filmu dla firmy, instytucji lub innej organizacji zapraszamy do kontaktu.

Anna Świerczek
GSM: 605 347 365
E-mail: ania@know-it.pl

Używamy ciastek, więc jeśli bardzo chcesz... to poczytaj jak to robimy :-)